Посольство України в Республіці Північна Македонія

Київ 22:09

Посольство разом з громадою українців ім.Лесі Українки, військовими українського контингенту KFOR урочисто відзначили День Соборності України.

23 січня 2020, 12:48

Посольство разом з громадою українців ім.Лесі Українки, військовими українського контингенту KFOR урочисто відзначили День Соборності України.
Посол Наталія Задорожнюк у своєму виступі наголосила, що возз’єднання на своїй землі в одну державу є однією з найбільших перемог українського народу.
Незважаючи на прагнення ворогів поділити, поневолити наш народ, українці протягом всієї своєї історії боролися за незалежність, право визначати самим свою історію і свій шлях розвитку.
Посол звернулася до всіх учасників заходу – українців з Донбасу, Криму, всіх регіонів України - бути єдиними у захисті і розбудові Української держави.
Присутні також мали можливість переглянути документальний фільм «Злука. День Соборності України».

Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.