Посольство України в Республіці Північна Македонія

Київ 23:27

12 вересня 2019 року у Скоп’є відбулося урочисте прийняття Посольства України в Республіці Північна Македонія з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

13 вересня 2019, 11:10

12 вересня 2019 року у Скоп’є відбулося урочисте прийняття Посольства України в Республіці Північна Македонія з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.
У заході взяли участь керівництво Парламенту, Уряду, Генштабу, міністри, мери міст, високопосадовці, більшість керівників дипломатичного корпусу та міжнародних організацій, представники громадських організацій та української громади, командування українського військового контингенту КФОР.
До присутніх звернулася Посол України Наталія Задорожнюк. У своїй промові Посол поінформувала про основні здобутки нашої держави в політичній та економічній сферах, наголосила на незмінності зовнішньополітичних пріоритетів України – європейської та євроатлантичної інтеграції.
Наталія Задорожнюк також відзначила динаміку розвитку дружніх українсько-македонських взаємин в усіх сферах двосторонньої співпраці.
Дякуємо всім друзям України!
Слава Україні!

Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.Світлина від Embassy of Ukraine in the Republic of North Macedonia.